Mosaik (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Permissions
br: Aotreoù
