Mosaik (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Region
ku: ناوچە

en: Menu
ku: پێڕست

en: n/a
ku: نییە

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: configure
ku: سازبکە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ku: <strong>@language_name</strong> (سەرچاوە)

en: add translation
ku: وەرگێڕان زیادبکە
