Mosaik (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: updated
nn: oppdatert

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Contains
nn: Inneheld

en: configure
nn: konfigurer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Permissions
nn: Rettar

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Translate
nn: Omset

en: Starts with
nn: Startar med

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: - All -
nn: - Alle -
