Mosaik (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Access
th: การเข้าถึง

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Menu
th: เมนู

en: ID
th: ไอดี

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: View mode
th: โหมดของวิว
