Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: Block
am: ጥምር

en: Blocks
am: ጥምረቶች
