Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Options
ar: الخيارات

en: Year
ar: السنة

en: Block
ar: الصندوق

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: OK
ar: موافق

en: Month
ar: بالشهر

en: Domain
ar: النطاق

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Forum
ar: المنتدى

en: Pending
ar: معلّق

en: New
ar: جديد

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Print
ar: الطباعة

en: Style settings
ar: إعدادات الشكل

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
