Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Year
bg: Година

en: Block
bg: Блокирай

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Forum
bg: Форум

en: Pending
bg: В изчакване

en: Interval
bg: Интервал

en: Blocks
bg: Блокове
