Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Year
bo: ལོ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Day
bo: ཉིན

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: New
bo: གསར་བ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
