Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Year
cs: Rok

en: Block
cs: Blok

en: Database
cs: databáze

en: Month
cs: Měsíc

en: Domain
cs: Doména

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Forum
cs: Fórum

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: New
cs: Nové

en: Blocks
cs: Bloky

en: Services
cs: Služby

en: Local
cs: Místní

en: Print
cs: Tisk

en: Remote
cs: Vzdálená

en: Style settings
cs: Nastavení stylů

en: Machine Name
cs: Strojový název
