Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Unknown
da: Ukendt

en: Configure
da: Konfigurér

en: Email
da: E-mail

en: Error
da: Fejl

en: Options
da: Valg

en: Year
da: År

en: Block
da: Blok

en: Month
da: Måned

en: Domain
da: Domæne

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Pending
da: Afventer

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: New
da: Ny

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Blocks
da: Blokke

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Local
da: Lokal

en: Print
da: Udskriv

en: Intervals
da: Intervaller

en: Style settings
da: Indstillinger for style

en: Configured
da: Konfigureret

en: Machine Name
da: Maskinnavn
