Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Year
et: Aasta

en: Block
et: Plokk

en: Database
et: Andmebaas

en: OK
et: Olgu

en: Month
et: Kuu

en: Domain
et: Domeen

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Shared
et: Jagatud

en: Pending
et: Ootel

en: Interval
et: Intervall

en: New
et: Uus

en: Blocks
et: Plokid

en: Local
et: Kohalik

en: Print
et: Prindi

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Machine Name
et: Masinnimi
