Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Year
eu: Urtea

en: Block
eu: Blokea

en: Database
eu: Datu-base

en: OK
eu: Ados

en: Month
eu: Hilabetea

en: Domain
eu: Domeinua

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Forum
eu: Foroa

en: Interval
eu: Bitartea

en: New
eu: Berriak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Local
eu: Lokala

en: Print
eu: Inprimatu

en: Intervals
eu: Bitarteak
