Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Error
de: Fähler

en: Year
de: Johr

en: Month
de: Monet

en: Domain
de: Domäne

en: Day
de: Tag
