Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ
