Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (49 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Configure
hu: Beállít

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Year
hu: Év

en: Block
hu: Blokk

en: Database
hu: Adatbázis

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Forum
hu: Fórum

en: Shared
hu: Megosztott

en: Pending
hu: Függőben

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Interval
hu: Időköz

en: New
hu: Új

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Local
hu: Helyi

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Intervals
hu: Időközök

en: Style settings
hu: Stílus beállításai

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Block: @title
hu: Blokk: @title

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Yes, delete this block
hu: Igen, legyen törölve a blokk

en: No, nevermind
hu: Nem, köszönöm

en: New Block
hu: Új blokk

en: Create a new block
hu: Új blokk létrehozása

en: Past
hu: Korábbi
