Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Year
jv: Tahun

en: Block
jv: Blok

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Blocks
jv: Blok

en: Print
jv: Céthak
