Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Year
ka: წელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Month
ka: თვე

en: Domain
ka: დომენი

en: Day
ka: დღე

en: Forum
ka: ფორუმი

en: New
ka: ახალი

en: Blocks
ka: ბლოკები
