Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Block
kk: Блок

en: Forum
kk: Форум

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Twitter
kk: Твиттер
