Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (41 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Shared
kn: ಹಂಚಿಕೆಗೊಂಡ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Remote
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕು

en: local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
