Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Year
ku: ساڵ

en: Block
ku: بلۆک

en: OK
ku: باشە

en: Month
ku: مانگ

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Print
ku: چاپکردن
