Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Blocks
mk: Блокови
