Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Year
my: နှစ်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
