Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
