Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Year
pl: Rok

en: Block
pl: Blok

en: Database
pl: Baza danych

en: Month
pl: Miesiąc

en: Domain
pl: Domena

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Shared
pl: Udostępnione

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Interval
pl: Interwał

en: New
pl: Nowy

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Blocks
pl: Bloki

en: Services
pl: Serwisy

en: Local
pl: Lokalnie

en: Print
pl: Drukuj

en: Intervals
pl: Częstotliwość

en: Style settings
pl: Ustawienia stylu

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Service Name
pl: Nazwa serwisu
