Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Year
ro: Anul

en: Block
ro: Bloc

en: Database
ro: Bază de date

en: Month
ro: Lună

en: Domain
ro: Domeniu

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Pending
ro: În așteptare

en: New
ro: Nou

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Services
ro: Servicii

en: Print
ro: Printare

en: Style settings
ro: Setări de stil

en: Machine Name
ro: Nume mașină
