Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Block
sq: Bllokuar

en: Forum
sq: Forumi

en: Blocks
sq: Blloqet
