Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Error
ta: பிழை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Year
ta: வருடம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: OK
ta: சரி

en: Month
ta: மாதம்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Day
ta: நாள்

en: Forum
ta: மன்றம்

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: New
ta: புதிய

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Print
ta: பதிப்பு
