Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Year
ug: يىل

en: Block
ug: تارماق رايون

en: OK
ug: جەزملەش

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Stylesheet
ug: ئۇسلۇب ھۆججىتى

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: Style settings
ug: ئۇسلۇب تەڭشىكى
