Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Unknown
af: Onbekend

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Block
af: Blok

en: Pending
af: Hangende

en: Blocks
af: Blokke
