Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Block
ast: Bloque

en: Domain
ast: Dominiu
