Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Enabled
be: Уключана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Year
be: Год

en: Block
be: Блок

en: Database
be: База дадзеных

en: Month
be: Месяц

en: Domain
be: Дамен

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Forum
be: Форум

en: Pending
be: Чакае

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Blocks
be: Блокі

en: Print
be: Друк
