Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Options
bs: Opcije

en: Year
bs: Godina

en: Block
bs: Blok

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Blocks
bs: Blokovi
