Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Year
ca: Any

en: Block
ca: Bloc

en: Database
ca: Base de dades

en: Month
ca: Mes

en: Domain
ca: Domini

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Forum
ca: Fòrum

en: Pending
ca: Pendent

en: New
ca: Nou

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Blocks
ca: Blocs

en: Services
ca: Serveis

en: Print
ca: Impressió

en: Style settings
ca: Paràmetres d'estil

en: Block: @title
ca: Bloc: @title

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Service Name
ca: Nom del servei
