Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Error
cy: Gwall

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Block
cy: Bloc

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Forum
cy: Fforwm

en: Blocks
cy: Blociau

en: Secret Key
cy: Allwedd Cyfrinachol
