Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
