Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Error
fi: Virhe

en: Options
fi: Valinnat

en: Year
fi: Vuosi

en: Block
fi: Lohko

en: Database
fi: Tietokanta

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Forum
fi: Foorumi

en: Pending
fi: Odottaa

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: New
fi: Uusi

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Services
fi: Palvelut

en: Local
fi: Paikallinen

en: Print
fi: Tulosta

en: Style settings
fi: Tyylin asetukset

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
