Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Pending
ga: Ar feitheamh
