Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Year
hr: Godina

en: Block
hr: Blok

en: OK
hr: U redu

en: Month
hr: Mjesec

en: Domain
hr: Domena

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Print
hr: Ispis
