Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block
ht: Blòk
