Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Block
km: ប្លុក

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Month
km: ខែ

en: Domain
km: ដែន

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
