Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: OK
lt: Gerai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Domain
lt: Domenas

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Forum
lt: Forumas

en: Pending
lt: Laukiama

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Interval
lt: Intervalas

en: New
lt: Naujas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Print
lt: Spausdinti
