Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Year
lv: Gads

en: Block
lv: Bloks

en: Database
lv: Datubāze

en: Month
lv: Mēnesis

en: Domain
lv: Domēns

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Forum
lv: Forums

en: Pending
lv: Gaida

en: Interval
lv: Intervāls

en: New
lv: Jauns

en: Blocks
lv: Bloki

en: Print
lv: Drukāt

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Configured
lv: Konfigurēts
