Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Password
mg: Teny miafina
