Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Year
mn: Жил

en: Block
mn: Хавтан

en: Month
mn: Сар

en: Domain
mn: Домэйн

en: Day
mn: Өдөр

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Blocks
mn: Хавтангууд
