Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Options
mr: विकल्प

en: Year
mr: वर्ष

en: Block
mr: भाग

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Forum
mr: चर्चा
