Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Year
nl: Jaar

en: Block
nl: Blok

en: OK
nl: Ok

en: Month
nl: Maand

en: Domain
nl: Domein

en: Day
nl: Dag

en: Pending
nl: In afwachting

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: New
nl: Nieuwe

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Blocks
nl: Blokken

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Services
nl: Diensten

en: Local
nl: Lokaal

en: Print
nl: Afdrukken

en: Remote
nl: Op afstand

en: Intervals
nl: Intervallen

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Most Popular
nl: Meest populair

en: Service Name
nl: Servicenaam
