Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Password
nn: Passord

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Year
nn: År

en: Block
nn: Blokk

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Print
nn: Skriv ut
