Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Year
ps: کال

en: Block
ps: غونډ

en: OK
ps: سمه ده

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: New
ps: نوی

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Style settings
ps: ډول امستنې
