Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (39 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: List
pt: Lista

en: Actions
pt: Ações

en: Enabled
pt: Habilitado

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Password
pt: Senha

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Configure
pt: Configurar

en: Error
pt: Erro

en: Options
pt: Opções

en: Year
pt: Ano

en: Block
pt: Bloco

en: Database
pt: Banco de dados

en: Month
pt: Mês

en: Domain
pt: Domínio

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Forum
pt: Fórum

en: Pending
pt: Pendente

en: No results found
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: Interval
pt: Intervalo

en: New
pt: Novo

en: Blocks
pt: Blocos

en: Services
pt: Serviços

en: Print
pt: Imprimir

en: Remote
pt: Remoto

en: Intervals
pt: Intervalos

en: Style settings
pt: Configurações de estilo

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Most Popular
pt: Mais Populares

en: Service Name
pt: Nome do Serviço
