Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Print
se: Čálit
